Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 15:32   #3252
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Możecie polecić coś skutecznego na naczynka? Zobaczyłam się w świetle dziennym ostatnio i załamałam. Nos, linia żuchwy, przy nosie.. tragedia.
Hydrolat z kocanki i olejek z pestek malin. Używam też kwasów. Efekty nie będą widoczne natychmiast, ale już przy pierwszym podejściu do BU zauwazyłam, że ryło robi się coraz mniej czerwone, a coraz bardziej normalnego koloru. Nie zamyka pajączków, ale zmniejsza zaczerwienienia.

Próbowałam też serum z wit. C i nie jestem pewna. Ogólnie to tak dużo rzeczy z BU używam, że nie wiem co konkretnie jak działa, ale ogólne efekty są zachwycające.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Posiadam, posiadam dlatego też się pytam, bo na BU sugerują dodanie i też wyczytałam, że dodatek alkoholu zwiększa wchłanianie składników aktywnych
Ja fatalnie reaguję na kosmetyki alkoholowe (pieczenie, rumień), ale dodaję do produktów z BU spiryt i nic się nie dzieje. Albo kwestia małej ilości albo składników. Jedyny produkt, co do którego bym powiedziała, że czuje się alkohol to tonik AHA/BHA 10%, ale też da się znieść. W dodatku to jest porządny spożywczy spiryt, który można nawet wypić

No i lepszy spiryt niż jakieś dziwne składniki bakteriobójcze czy konserwujące, które potem się okazują toksyczne i jest wielkie halo w mediach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując