Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-11, 10:55   #701
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Z nieba mi spadłaś. Od jakiegoś czasu przymierzałam się do kupna jakiegoś filtru (mój pierwszy, oczywiście wcześniej nie widziałam potrzeby jego stosowania ) A że mam cerę płytko unaczynioną to będzie jak znalazł Nawet na all jest teraz za 5 dych więc jeszcze jestem w stanie tyle wydać
Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Mam pomysł. Moze zrobimy taką serię postów:
"Moja pielęgnacja"

Każdy opisze swoją pielęgnację tak jak zrobiła to Tindomerel.
Wtedy będziemy mogły porównać, coś moze skorygować a przede wszystkim zobaczyć co komu służy i co jest warte uwagi. Taka luźna propozycja.
Świetny pomysł


Dziewczyny, może wiecie jak się ma sprawa z kremami z kwasami stosowanymi latem? Lepiej nie ryzykować nawet przy używaniu filtrów? Chodzi mi o ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sykwasami.html Chciałam nakładać go tylko na noc, ale mam coraz więcej wątpliwości Z jednej strony słyszałam, że takie kremy mają bardzo małe stężenie kwasów, przy których stosowaniu nie powinny sie pojawić przebarwienia, a z drugiej znowu bezwzględny zakaz nakładania produktów z kwasami podczas lata
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora