Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 15:56   #3898
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy Chcę zacząć znów stosować OCM, ale kiedy stosowałam rok temu to STRASZNIE mnie wypryszczyło, okropnie! Po prostu miałam pryszcz na pryszczu! Mam teraz bardzo ładną cerę ( w sensie bez wyprysków), ale strasznie mi skóra schodzi, jest przesuszona, na nosie mam zaskórniki. I boję się, stosować czy nie? Co myślicie o oleju ryżowym do ocm? mam wdomu babydream fur mama, olej ryżowy i olej lniany, który by się nadawał najlepiej? Można coś zrobić, żeby mnie nie wypryszczało?
Odrzuc mieszanki. Parę stron wcześniej byl spis olejów z opisem ich sklonnosci do zapychania.

Oleje nie nawilza. Pomogą za to utrzymac wilgoć s skórze. Spróbuj zelu hialuronowego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez HappyLotta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Chciałabym zapytać jaki olej będzie najlepszy dla skóry bardzo suchej (może przesuszonej- ciężko to stwierdzić) no i nastoletniej (mam 16 lat) niestety wszelkie żele (nawet bez SLS) strasznie przesuszają moją skórę. No i trochę boję się zapchania. Czy któraś z was mogłaby mi podpowiedzieć jaki olej wybrać?
Z góry dziękuję !
Obojetnie jaki ocm ma tylko myc. Możesz wziac nawet kujawski i zmyc go zelem

Pomogą odżywcze kremy, np. Sylveco. Zele nawilzajace (hialuronowy z bu, z zywokostem z floslek). Wprowadz oleje do pielęgnacji - np. Z dzikiej róży, z nasion bawełny.

Czy masz sklonnosci do zapychania?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując