Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie rozumiem co tu się dzieje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 00:50   #200
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Złosliwcze, Jak pisałam juz kilkakrotnie wczesniej w tym watku uważam, że gdyby był tu moderator, który pilnowałby porzadku- zamykał zdublowany po raz 50 posty, odsyłała do odpowiednich linków, zwracał delikatnie uwage uzytkownikom, zamykał nic nie wnoszące tamaty itp, wtedy nie zrodziłaby sie wśród staych uczestniczek taka agresja- bo
Cytat:
gdyby forum było "posprzatane" nikt nie miałby miejsca na wciskanie mniej bądź bardziej dowcipnych/kąsliwych uwag.
(...)
Druga sprawa- kąsliwe uwagi nie sa wypisyane wbrew temu co sadzisz, dlatego, ze ktos zamierza zabłysnąc, tylko pojawiaja się, gdy otwiera sie wizaż chciałby sie pogadac o paznokciach, a tu pierwsze 20 postów trakuje o tym samym, na prawde przy 38 nerwy puszczają Zwłaszcza, ze codziennie jest to samo.

Głowne tematy:
-Zrobiłam sobie sama/zrobiła mi kolezanka tipsy na żelu z Allegro, nie trzymają sie, MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC DLACZEGO!!!! A jak nie obrzuce Was błotem
-Nie ukończyłam kursu bo mnie na to nie stac, dlatego MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC JAK ZROBIĆ TIPSY!!! A jak nie obrzuce Was błotem
-Jakie żele/akryle z Allegro sa najtańsze i najlepsze
-nie będę wyrzucała kasy w błoto na stylistkę sama sobie zrobię paznokcie tylko MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC JAK TO ZROBIĆ

itp....

Proszę Cie, Jelonku zwróc uwage, ze to nasza praca, ze źle załozone tipsy, to nie kiepski makijaz, który najwyżej się zmyje, to nie kiepski samoopalacz, po którym najwyżej bedę wygladałajak biedronka. Żle założone tipsy moga spowodowac choroby, które leczy sie latami, a ceny za kuracje liczy sie w tysiącach złotych...
Niezadowolona klientka opowie wszystkim swoim kolezankom jak to te wstretne tipsy zniszczyły jej paznokcie , a jej koleżanki widząc jej masakrę zamiast paznokci do stylistki juz raczej nie pójdą... Na czym, my zawodowe stylistki stracimy.

Czy to pozwala Ci zrozumiec nasza irytacje i czasem, moze zbyt gwałtowne wypowiedzi?
Ilez mozna?
Z mojej wypowiedzi ze strony 4, albo 5.
Dlategi Złosliwcze pisze nadal o braku moderatorów, bo odnosze sie do moich poprzednich wypowiedzi zakładając, że osoba podejmująca dyskusje już je przeczytała.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora