Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 10:47   #4061
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dziewczyny możecie mi doradzić? jakiś czas temu wspominałam, że krem alantandermoline mnie zapchał (nie wiem co mnie skusiło żeby go kupić). Odstawiłam go jak najprędzej i powróciłam do cetaphilu. Niestety krostki nie przestały wyskakiwać, nawet codziennie mam jedną nową na brodzie (nie jest to wielki pryszcz, ale ropa się pojawia). Broda nie wygląda za fajnie, nie pamiętam kiedy miałam cerę w tak złym stanie i strasznie mnie to zasmuciło. Czoło czyste na szczęście. To jest na pewno wina tego kremu bo wcześniej cerę miałam cały czas czystą (zresztą pisałam, ze moja skóra jest w świetnym stanie). Co mogę zrobić, aby broda wyglądała jak wcześniej? Jak odblokować te zatkane pory?

pallstre też miałam problem z nadmierną potliwością i do tej pory wydaje mi się, ze pocę się bardziej niż przed kuracją. Wyjdę na chwilę na spacer podczas tych upałów i już mam całe plecy mokre. Wcześniej tak nie było. Szybciej też się męczę.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora