Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 09:01   #2206
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

7. Yves Rocher, Un Matin Au Jardin, woda toaletowa zielona herbata (100 ml) - zapach bardzo nie trwały i nie warty swojej ceny, ale tak piękny, że kolejna butelka czeka w zapasach.
8. Select, lakier do paznokci (10 ml) - tani, szybkoschnący lakier, niestety o słabo błyszczącym wykończeniu, znczym radził sobie top coat.
9. Bielenda Super Power Mezo Serum korygujące (30 ml) - pomogło walczyć z przebarwieniami, które szybciej znikały. Dam skórze odpocząć i kupię ponownie.
10. Bomb Cosmetics, kuracja do ust Kokosowe pocałunki (9 ml) - cudo o kokosowo-słonawym zapachu. Chętnie kupię ponownie.
11. Laura Conti, masło karite do ust z rokitnikiem SPF 15 (4 g) - dobry i tani balsam, dość miękki, więc trzeba uważać, gdzie się go trzyma.
12. Avon Planet Spa, pianka pod prysznic z ekstraktem z nasion moringa (150 ml) - zapach i konsystencja tak mi odpowiadają, że kupię ponownie mimo słabej wydajności.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Miało być tak źle, a biorąc pod uwagę mój permanentny brak czasu udało mi się sporo zużyć. Kilka produktów jeszcze na wykończeniu
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora