Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-07, 16:11   #735
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

trochę mnie tu nie było na początek wrzucam paznokcie sprzed... miesiąca



i lecę nadrabiać

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;63501731]Mani mam [/QUOTE]


piękny ten CC, chociaż już mi jesienią zapachniało


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, z syrenkowym pyłkiem na blogu też jest.

prześliczne <3


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Apropo syrenki... tyż mom XD

ale mi się podobają Twoje pazurki w tym wydaniu


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ooo, to to to! A później schnie jak żelek haribo

malowanie w takie upały to dramat... dlatego w zeszłym miesiącu chyba z tydzień golasy nosiłam, bo nie miałam cierpliwości

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Wszystkie powinny być jednej długości, tzn wiadomo, że mały i kciuk, mają inną, niż 3 środkowe - te ostatnie powinny być w mniej więcej jednakowej długości. A kciuk i mały muszą być proporcjonalnie długie do reszty. Są zasady, długości podane w milimetrach itd, ale ja tego nie pamiętam (i nie stosuję się do tego, bo nauczyłam się już piłować "na oko"). Może któraś z dziewczyn poratuje
Kształt - tego się trzeba nauczyć. Obierasz jeden idealnie wypiłowany za wzór i według niego robisz wszystkie - zwracasz uwagę, na stopień zaokrąglenia (przy kształtach nie kwadratowych, oczywiście) i na to, od jakiego miejsca piłowany jest bok paznokcia... to jest ciężkie do wytłumaczenia, ale można się tego nauczyć.
Dla mnie każdy paznokieć "z innej parafii" - kształtowej i długościowej, to niedbalstwo, sorki. Mimo, że o nie dbasz, jak piszesz, wizualnie dla mnie wyglądają tak a nie inaczej.
Niemniej jednak, Twoje nie są aż tak nierówne - spotyka się przypadki o wieeeeele gorsze
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hejo

Na Twoim miejscu nie piłowałabym wszystkich na zero, bo widzę, że Twój przyrost nie jest jednakowy, także najlepiej by było jakbyś wzięła linijkę i zmierzyła wszystkie paznokcie Jeżeli masz problem z zapuszczaniem to tym bardziej lepiej Ci będzie na bieżąco wyrównywać paznokcie, niż zapuszczać od totalnego przyrostu.
Początki z piłowaniem są zawsze trudniejsze, później to kwestia wprawy. Mam tak jak Yen- piłuję na oko, bo po prostu widzę jaką długość ma każdy z paznokci.
Jeżeli chodzi o proporcje to kiedyś Anula rzuciła propozycją, która się przyjęła Tzn. Kciuk o 2 mm dłuższy od wskazującego, środkowego oraz serdecznego (ta trójka jest jednakowa), maluch o 2 mm krótszy Wygląda to wtedy estetycznie.

Aaa, jeżeli chodzi o kształt to chyba najbezpieczniej będzie Ci nosić jajeczka- możesz później łatwo przejść do np. migdałów. Chyba, że chcesz kwadraty, wtedy nie piłuj boków tylko je zapuszczaj.

nic innego zrobić nie mogę, jak tylko się pod tym podpisać


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mam kolejne mani, które nie nosiłam nawet doby, bo malowałam wieczorem, a w południe następnego dnia, stwierdziłam, że za dużo niedociągnięć i nie mogę na nie patrzeć Dziś będę malować

fajny maniek, chociaż ja fanką takich wzorów nie jestem


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;63661246]Kolejne mani ode mnie:[/QUOTE]


ale elegancka ta czerwień <3


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani - mroczne, a jakże na blogu też jest.




Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja mam trzy mani:
1) na pewno Wam nie podejdzie, za dużo tego wszystkiego, wiem, przesadziłam
2) Moje pierwsze hybrydy, wczoraj kupiłam zestaw. Zakochałam się w syrence
3) Paznokcie mojej mamy, też hybrydki To jest ten szary co u mnie i w rzeczywistości ładnie współgra z niebieskim, na zdjęciu niestety tego nie widać..

pierwsze faktycznie za dużo się dzieje, ale całkiem fajne są
hybrydy super

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, kolor przekłamany - za Chiny nie mogłam uzyskać rzeczywistego. Kobalt to jest... na blogu też jest.

u mnie też pod fiolet leci, ale wierzę na słowo


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ode mnie Juruś

napiszę tylko:
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując