Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki o zapachu kawy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-31, 14:20   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kosmetyki o zpachu kawy :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
o perfumach był taki watek na forum "perfumy'... a peeling kawowy rzeczywiście aromatyczny i skuteczny innych kosmetyków (oprócz bielendy" to chyba nie znam.... ale pomysle
Też go pamiętam...były nawet linki do zdjęć takich opakowań, jak puszka z kawą, ale teraz nic mi nie wyrzuca wyszukiwarka . Może wątek przepadł w otchłaniach nowego serwera .

O znalazłam taki wątek Beliczka: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=zapachu+kawy
Rozumiem, że to też powinno być kawowe? A czy CdG mozna kupić gdzieś oprócz stolnycy? Np. w CK Krakowie?

Edit: Kawowe nie jest. Tzn. nuta kawy jest wyczuwalna, zwłaszcza na samym początku, ale tak skutecznie zatopiona w korzeniach i aromatach drzewnych, że (ja) mogę uznać kupno WoodCoffee za wyrzucone pieniądze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kawa-Wood Coffee by Comme des Garcons!.jpg (32,8 KB, 19 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2008-01-17 o 11:04
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując