Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-29, 11:13   #733
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
skomentuje to uśmiechem.....nawilzac jak najbardziej tylko kremami niezapychającymi!!!! na wizazu szeroko polecane sa kremy SYLVECO,lekki Rokitnikowy ,lekki Brzozowy,swietny skład,wyciag z brzozy itd,,,
Ja bym się tak nie nastawiała przeciwko aptecznym kremom, wielu osobom pomogły, w przeciwieństwie do właśnie kremów naturalnych które polecasz Tutaj nie ma reguły - nie możesz mówić że Cetaphil jest be, na pewno ją zapcha, i powinna używać tylko Sylveco. Każdy reaguje inaczej, każdy ma inną skórę i nie żebym była wielką przeciwniczką naturalnej pielęgnacji - ok, wielu osobom pomogła, ale wielu też zaszkodziła, więc trzeba po prostu testować na sobie.

Na swoim przykładzie powiem, że sama się leczyłam u dermatologa, również dostałam Duac, a do nawilżania używałam Cetaphilu i sprawdził sie idealnie. I używam go nadal, mimo że nie mam żadnych kuracji przeciwtrądzikowych, to dla mnie Cetaphil jest świetnym nawilżaczem, który bardzo dobrze łagodzi podrażnienia i zawsze mogę na niego liczyć. Nigdy nic złego mi nie zrobił, a stosuje codziennie od trzech lat. Czasami próbowałam innych, własnie naturalnych, i kończyło się okropnym zapchanymi porami.
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora