Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-24, 20:48   #2284
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez gonia30 Pokaż wiadomość
Droga kanaOO,

Bardzo Ci dziękuję za wyrażenie swojej opinii, nosiłam się z zamiarem odwiedzenia tak reklamowanego tutaj na forum salonu Pani Ani, i dzieki Tobie najprawdopodobniej uniknę następnego rozczarowania; mam wrażenie, że salony fryzjerskie żeczywiście zrobiły sobie tutaj darmową reklamę, no cóż każda metoda na zdobycie klienta jest dobra - tylko szkoda, że jakość wykonanych uslug jest marna.

pozdrawiam Cię i życzę aby włoski szybko odrosły;
jeszcze raz dzięki za komentarz...
No cóż, każdy klient jest reklamą bądź antyreklamą jakiegoś salonu fryzjerskiego (akurat w tym wątku). Ja od ponad roku chodzę do Ani i jestem zadowolona, chociaż faktycznie dużym minusem są wysokie ceny, które i mi powoli zaczynają dawać w kość. Nie mniej nie zmieniam fryzjera, bo...no właśnie, nie chcę wpaść na forum z płaczem rozczarowana, czy wściekła z powodu wariacji na temat szlag wie czego, zafundowanej za moje ciężko zarobione pieniądze przez kolejnego pseudofryzjera.
Jeśli chodzi o kosmetyki - NIGDY NICZEGO ANIA MI NIE WCISKAŁA. Nie widziałam też, żeby wciskała komuś cokolwiek na siłę, zawsze natomiast dostaję jakieś próbki, gratisy do przetestowania - ojej no za darmo - serio
Dzięki Bogu i szkołom fryzjerskim, niejeden fryzjer we Wrocławiu, więc życzę Karolina, żeby udało Ci się znaleźć tego właściwego dla siebie....

Kinga niestety, ale ceny u Ani są wysokie, nawet jak na wysokiej jakości produkty, których używa, to dla mnie trochę za drogo, by chodzić raz w miesiącu. Fakt jest oczywiście taki, że po farbie joico włosy są zupełnie inne w dotyku, niż chociażby po l'orealu, czy welli, nie mówiąc już o farbach drogeryjnych. Ech, coś za coś...za darmo to można co najwyżej w łeb dostać
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-03-26 o 09:11
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując