Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-13, 08:19   #4455
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy któraś z was robila kolor w Pakoko?
Ja. Słabo, niestety. Efekt uzyskany nijak ma się do oczekiwanego i planowanego.

Cytat:
Napisane przez yaniyam
a ostatnio nawet podziękowałam Wierzbickiemu, więc zobaczymy
To tak jak ja. Niby wiem, że każdy ma wzloty i upadki, ale są pewne granice i to za 400 zł. Miny pozostałych chłopaków z salonu po zakończeniu pracy Wierzbickiego nad moją głową - bezcenne Propsy, że nikt się nie zaśmiał.

Cytat:
Napisane przez BambinaSweet
No ja mam zupełnie inne odczucie jak "Hejho" byłam, poddałam się koloryzacji i wszystko fajnie. Prawda, chłopaki młodzi, ale myślę że są doświadczeni, jak by nie byli to po co by tam siedzieli.
Osobiscie polecam, ale oczywiście każdy musi spróbować i sam sie przekonać na własnych włosach. Tak jak np Hejho, która może być nie happy albo tak jak ja która jestem very happy, i na chwilę obecną będę ich klientką.
Fakt, że nie zawsze młody znaczy słaby, jednak w tym przypadku, niestety tak. "Po co by tam siedzieli?"-no, proszę Cię, o wielu fryzjerach (i nie tylko zresztą) mogę śmiało powiedzieć, że nie wiem, po co siedzą w swojej branży, a jednak siedzą...
Fajnie, że Tobie się spodobało, nie wiem co robiłaś, na jakiej długości włosów i jakie miałaś oczekiwania. Ja zwiedziłam już tyle salonów, "salonów" i zakładów, że w mojej ocenie ich usługi są, ujmijmy to, przeciętne. To zawsze lepiej niż złe. Też mi przykro

No, i ja teraz znowu jestem bez pomysłu do kogo pójść, a moja fryzura po Pakoko wygląda już jakbym się nigdy nie strzygła. Baaaardzo czekam na opinię o Damianczesze, thalie1988! Mam ważny wyjazd służbowy 21 stycznia i perspektywę chodzenia tam w czapce:P
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując