Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłusty łupież
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-04, 23:29   #1
Azben
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 60

Tłusty łupież


Witajcie dziewczyny.
Mam pytanie związane z łupieżem tłustym - jak go zwalczyć i co stosować, żeby się nie nasilał? Czy faktycznie może być przyczyną łojotoku?
Po ostatniej feralnej wizycie u fryzjerki mam cuda i wianki na głowie - wypadające włosy, łupież, mocno podniszczone kudły na długości... Kolejne pytanie - to jest wina farby( wypadanie, łupież), braku sterylności czy też np. wypadanie jest spowodowane łupieżem i nieuregulowaną gospodarką skóry głowy? Stosowałam włoski szampon z aloesem, nie powiedziałabym, żeby był delikatny, ale wydaje mi się, że po regularnym stosowaniu skóra jest oczyszczona( wiadomo, że nie idealnie) i włosy po 2 dniach nie są odpychające w zapachu, kupować go dalej czy szukać czegoś przeznaczonego do łupieżu?
Może to sama zasługa aloesu, więc lepiej kupić sok z niego i stosować jako wcierkę? Proszę o jakieś rady, bo już nie mam kompletnie pomysłów. Jantary, drożdzowa maska, rosyjskie rzeczy, szampony na wypadanie ani nie zahamowały wypadania, ani nie wpłynęły pozytywnie na skórę głowy...
Azben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując