Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-15, 04:58   #2491
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Człowiek nie zagląda jakis czas do wątku a tu taki ruch

Dla tych co im sie buzia swieci nie z powodów złej diety, pielęgnacji etc. mam jedyny skuteczny sposob- bibułki matujące czego bym nie robiła i jakich bym bb nie używała, świece sie zawsze. Przetłuszcza mi sie cera w stefie T, nawet płytki paznokcia mam tak tluste ze nie trzyma mi sie na nich lakier dluzej niż 1 dzien. Bibułki matujące mam w każdej torebce. Swietnie zbierają nadmiar sebum, nie naruszając makijażu. Z dostępnym w Polsce kupuje bibułki z Artdeco, a z azjatyckich nie mam jeszcze faworyta

---------- Dopisano o 05:51 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tego bb nigdy na ebayu nie było jeszcze za czasów zygmuś był kupiony na gmarket i rozbierany nadawał się do cery tłustej i nawilżonej bo tłusta i odwodniona to inna historia chyba żaden inny z testowanych przeze mnie nie dawał aż tak matowego gładkiego efektu.
:

Dzieki za przypomnienie tej marki. Zupełnie o niej zapomniałam [emoji16] a przecież miałam od nich krem do rak w opakowaniu w kształcie ślimaka [emoji3]

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

A u mnie w fazie testów Sidmool Human Oligo Repair Ampoule. Ostatnio przez zbyt duże dawki stresu zmarszczyło mi sie czoło. Mam nadzieje ze masaże twarzy i serum cos pomogą.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując