Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2017 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-17, 17:30   #4984
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniusia0110 Pokaż wiadomość
Ja witam się w 22t4d

Mam już tak wielki brzuch, że boję się, co będzie dalej, jak uświadamiam sobie, że to w sumie dopiero połowa...



Ludzie to są jednak porypani.. serio. Jak tak czytam o tych nieprzyjemnościach, to aż ciężko uwierzyć, że można być takim snobem.

Ja dzisiaj szperałam w sh i chyba znalazłam kieckę na wesele (tzn. muszę teraz wybrać jedną z tych, co kupiłam

na glukozę wybiorę się w przyszłym tygodniu

dzisiaj mam baaaaaardzo senny dzień...
Witam sie i ja

Trzymam kciuki za,wszystkie wizyty
Dziewczyny macie sliczne brzuszki😍

A propo absurdow dzis fakt moja wina bo nie zauwazylam znaku zakaz wjazdu i wjechalam w jednokierunkowa( znak na bardzo wysokim slupie jak siedzi sie za kierownica nie widac) obtrabilo mnie dwoch kierowcow a tuz za skrzyżowaniem byla hurtownia budowlana jechaliśmy z tz po farbe stanelam na parkingu i wyslalam tz aby poszedl a,do mnie podszedl facet ktory zaczal mnie umoralniac za moj blad mowie,ze wiem ze sie pomylilam zdarza sie każdemu a on ze jestem roszczeniowa i ze moja postawa jest jest nie wlasciwa no i tak marudzil ze w koncu mi nerwy puscily i mu nagadalam bo ile mozna 👿 moj blad ok ale to nie powod zeby robic afere wagi panstwowej swoja droga ciekawe czy on jezdzi idealnie👿

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora