Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty wiosenne dla 2-latki - doradźcie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 16:08   #1
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311

Buty wiosenne dla 2-latki - doradźcie :)


Drogie Mamy,
Potrzebuję rady. Właśnie kompletuję garderobę mojej córeczki na wiosnę, ma prawie 2 lata. Mam dylemat jakie buciki jej kupić Mamy buciki w typie tych na pierwszym zdjęciu (nie są to takie typowo długie trzewiki). Codziennie chodzę na spacer do parku gdzie nie ma chodników, mała biega po trawie. Chodzimy też oczywiście na plac zabaw. W związku z tym nie szukam eleganckich i drogich butów.

Myślę nad balerinkami (zdjęcie nr 2) i nad tenisówkami (nr 3), ewentualnie rozważam też zakup typowych trzewików (nr 4).

Doradzicie jaki typ butów będzie najlepszy? Rok temu kupilam na wiosnę typowe trzewiki i kompletnie się nie przydały, szybko zmieniłam na tenisówki ale Mała dużo jeździła wtedy w wózku pod śpiworkiem więc nie obawiałam się czy nie marznie.

I jeszcze jedno pytanie - gdzie dostanę fajną kurtkę na wiosnę? Wczoraj byłam w H&M, Zarze, C&A, Mothercare i nic. Wszystko jakieś takie cienkie, kiepskie, kompetnie nie to czego szukam, a szukam fajnej nieco sportowej kurteczki. Widziałam jedną niezłą w Smyku za 134,90 z bluzą ale mam złe doświadczenia z tą marką. Może to za wcześnie na kurtkę wiosenną?

Dziękuję za rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (38,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,0 KB, 20 załadowań)
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując