Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-07, 11:50   #1834
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez smugipieprzu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Śledzę to forum od dawna i uwielbiam. Od dawna zastanawiam się, jaki mam typ urody i jaki makijaż kolorowy do mnie pasuje.. Zawsze myślałam, że jestem zimą, ale sama nie wiem..

1. Jak się opalasz
- opalam się ciężko (zawsze najpierw poparzenia) na złotawy kolor z malutkimi piegami

2. Kolor oczu
- brązowe z ciemną obwódką, czysty kolor, brwi i rzęsy ciemne prawie czarne

3. Piegi - występują, w ciepłym kolorze

4. Cera - trudno określić, zazwyczaj najjaśniejsze odcienie podkładów są za ciemne, jak się opalę to ok, rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, raczej ciepły

6. Kolor ust - różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? najlepiej czarny i czerwony, nie noszę zieleni, beży i brązów

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Tak

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Tak, nie noszę pasteli ani przydymionych kolorów, pasuje neonowy róż, czerwień, pomarańcz

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Raczej nie

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Nie noszę szarości, ale wydaje mi się, że większość kolorów wygląda dobrze

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- monochromatyczne, wzory tylko w dodatkach
To co zakreśliłam na czerwono raczej kłóci się z typem zimowym, co nie oznacza, że można go odrzucić, bo może po prostu źle interpretujesz swoje kolory

Bardzo enigmatycznie udzieliłaś odpowiedzi na pytania a po zdjęciach bardzo bałabym się wygłosić jakikolwiek osąd

Może pobaw się bielą - czy raczej czysta biel czy kremowa czy może złamana/szarawa biel. Jak tam z czernią?
Jeśli pasują Ci intensywne kolory to porównuj intensywne ciepłe i intensywne zimne. Każdy kolor w zasadzie ma swoje ciepłe i zimne oblicza trzeba to brać pod uwagę.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora