Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-09, 14:31   #1836
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Madziczka, nie ma innego sposobu: przymierzaj ciepłe i zimne odcienie i obserwuj, jak zachowuje się twoja skóra. Oba typy mogą nosić zarówno ciapławe, jak i chłodnawe odcienie, ale dopiero w kolorach z własnej palety będą wyglądać zjawiskowo.
Ja jestem Czysta Wiosna i pasują mi niebieskości i - zwłaszcza - błękity oraz szarości. Takie chłodne też. Ale tak samo pasuje mi wściekle pomarańczowy i żółty. Z fioletami mam trudności. Jak doszłam, czy jestem ciepła czy chłodna? Pasuje mi większość odcieni ciepławych, za to jest dużo chłodnawych, w których wyglądam po prostu źle. Czyli Czysta Wiosna, bo pasują mi prawie wszystkie ciepławe odcienie (niektóre chłodnawe - nie chłodne - nie pasują).
Inna sprawa: pasuje mi zarówno srebro, jak i złoto. Złoto wygląda harmonijnie, latem mam taki odcień cery. Srebro natomiast wyostrza rysy twarzy
Biały blond też mi pasuje, miałam w czerni nie wyglądam źle, ale muszę się mocno umalować. Brązy chyba są najlepsze, albo naturalne, albo ciepławe, nie popielate. Średnie blondy pasują mi lekko popielate, ale nasycone, napigmentowane.

Też źle wyglądam w brązowych cieniach! Pasuje mi czarny tusz, ale brwi mam dość jasne, podkreślam czarną kredką, ale łatwo przesadzić (mam cienkie i rzadkie).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora