Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-16, 12:03   #1840
Ceann
Przyczajenie
 
Avatar Ceann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Cześć dziewczyny Ja również proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody

1. Jak się opalasz?
Z tym opalaniem jest dziwna sprawa. Czasem opalam się bardzo ciężko, najpierw na różowo. Potem odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy. Czasem natomiast od razu jest jasny brąz, bez różowego na początku.


2. Kolor oczu - jasne szaroniebieskie z dominacją niebieskiego, czysty kolor bez plamek. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Jasna oprawa oczu. Brwi i rzęsy w mysim kolorze.


3. Piegi - Nie mam.


4. Cera - ma jasny odcień, powiedziałabym, że jest raczej brzoskwiniowa. Czasem pojawiają się rumieńce koloru różowego.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond/jasny mysi brąz. Kolor zmienia się w zależności od pory roku. Czasem jest nawet średni blond ze złotymi przebłyskami.


6. Kolor ust jest jasny, różowy i chłodny.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej czuję się w przygaszonym ciemnym niebieskim i pastelowym pomarańczowym. Źle wyglądam w czarnym i białym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Lepiej wyglądam w ciemnym szarym i brązie.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Z kolorów intensywnych lubię niebieski, wydaje mi się że nie wyglądam w nim najgorzej

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Pasują mi kolory zgaszone, stonowane, np.: niebieskoszary.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Dobrze się czuję w srebrnej biżuterii. Złoto nie jest dla mnie. Pasuje mi jasny, pudrowy róż, kolor winny, pastelowy pomarańczowy. W błękitach wyglądam źle. Natomiast w ciemnym niebieskim (takim dżinsowym) wyglądam bardzo dobrze.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
Lepiej wyglądam w mniej kontrastowych zestawieniach kolorystycznych.
Ceann jest offline Zgłoś do moderatora