Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-30, 20:19   #1844
lisek4433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Proszę o pomoc

1. Jak się opalasz?
Bardzo szybko, od razu na brąz.

2. Kolor oczu - bardzo ciemny brąz, prawie czarne

3. Piegi - Nie

4. Cera - Zimą dosyć jasna, latem ciemna.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond ze złotym połyskiem


6. Kolor ust jest ciemny i ciepły


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wszyscy mi mówią że dobrze mi w czerwieni, uwielbiam też czerń i zieleń, i w sumie na tych trzech kolorach kończy się moja garderoba.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? W moim odczuciu obie wersje są ok.
Pasuje


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Raczej pasują mi intensywne kolory.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Moim zdaniem nie.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?

Trudno mi to ocenić, ponieważ czasami mam problemy z rozpoznaniem czy kolor jest ciepły czy zimny. Bardziej pasuje mi złoto niż srebro.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
Raczej monochromatycznie.

Drugie zdjęcie w naturalnym oświetleniu- oczy mam pomalowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (62,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141128_145936.jpg (70,8 KB, 19 załadowań)
lisek4433 jest offline Zgłoś do moderatora