Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-30, 08:10   #4531
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Hejo!
40 stron nadrabiania.. nie dam rady Myślałam, że po powrocie będę miała więcej czasu, ale jak zobaczyłam mój plan od poniedziałku to załamka. Chyba ktoś nam żart zrobił. Mimo wszystko obiecaną relację z Egiptu i zdjęcia napisze jak najszybciej
Ja też chodzę z golasami od środy bodajże. Woda w morzu czerwonym jest bardzo słona, więc jak zmyłam poprzednie to stwierdziłam, że szkoda zachodu. No a od przyjazdu czasu brak.

Cytat:
Pokazuje wam to uczulenie,na nodze i brzuchu.W rzeczywistości wygląda to o wiele gorzej.Byłam u tego lekarza,kazał mi się zapisać do dermatologa...poniewaz podejrzewa alergie,ale na co nie wiadomo.Tylko niczym ja sie dostane do tego dermatologa,to minie pewnie ze 3 miesiące
U mnie tak się objawia uczulenie na słońce.

O dziwo paznokcie mi się nie zdewastowały, wstawię w załączniku I uciekam z psem a później prać i na zakupy, bo trzeba coś jeść.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_6964.jpg (44,6 KB, 55 załadowań)
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora