Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 15:25   #3278
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Azjatyckie kosmetyki są na tyle dobre, że można doprowadzić cerę do dobrego stanu i używać minimum kosmetyków do makijażu, z bardzo dobrym efektem. Stąd chyba moje twierdzenie, że to właśnie ta pielęgnacja mnie zainspirowała do kosmetycznego minimalizmu.
Możesz polecić godny uwagi lekki,niezapychający krem do twarzy?
Fajnie by było gdyby miał skład tez podany
Do tej pory bawiłam się tylko w bb kremy no i kupiłam jeszcze maskę czekoladową Zamian i to tyle z azjatyckiej pielęgnacji i tak dumam ostatnio czy nie wprowadzić innych produktów pielęgnacyjnych z tej strefy

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszedł mój nawilżający Baviphat do twarzy. Cóż pachnie wspaniale, ma konsystencję żelu i jest go bardzo dużo. Trochę klei się przy wklepywaniu, teraz twarz mam gładką, ale czuje ściągnięcie na czole, a po kremie nawilżającym to trochę dziwne... Nos się błyszczy, ale inne partie twarzy są matowe i gładkie.

Zapach: to nie jest ten typ brzoskwini co przy Peach Sake serum, ale też pachnie brzoskwinią z tym, że mi zalatuje też witaminami i generalnie skądś kojarzę ten zapach tylko nie wiem skąd. Czy to możliwe, że ma witaminy w składzie?

A i skład jest w koreańskich krzaczkach.... na opakowaniu pisze "Secret recipie"
Oj,szkoda że skład w krzakach
Za jakiś czas napisz czy aby nie zapycha i jak sie tam sprawuje z nawilżaniem
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-07-06 o 15:26
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując