Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 21:29   #158
gniazdko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 119
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Wydaje mi się, że ze szminek nie pasuje mi krwista czerwień i jasne szminki w stylu jasny beż, blady róż. Źle wyglądam też w bardzo ciemnych szminkach, na przykład ciemne bordo, bakłażan. Reszta mi pasuje, od "ice coffe", przez zgaszoną czerwień, malinowy, ciemny róż aż do jaskrawego, fuksjowego różu. Jeżeli to pomoże, to w makijażu oczu najlepiej wyglądają takie kolory, jak: blady róż, wszystkie odcienie fioletu, srebro, grafit, szarość, czerń (ale nie za dużo). Nie wyglądam dziwnie, jak mam mocne oczy i mocne usta.

Co do pasujących kolorów, to też nie umiem stwierdzić obiektywnie, dlatego pytałam, czy jestem zimnym czy ciepłym typem i w ogóle jakim (chociaż wskazówka). Ubieram się w te kolory, które lubię i WYDAJE MI SIĘ, że jest mi w nich dobrze, czyli: czerń, szmaragdowa zieleń, mocna czerwień, malinowa czerwień, bordo, grafitowy, szary, wszystkie odcienie fioletu i róże (od malinowego, przez barbie róż po fuksję), turkusowy.
Okazyjnie noszę też kolory, których nie lubię za bardzo, ale też nie jest mi w nich źle, czyli: cytrynowy żółty, jaskrawy zielony, kawowy beż, koralowy róż, różne odcienie niebieskiego, biały, oliwkowy i czekoladowy brąz (gorzki, ciemny, coś jak moje włosy).
Wydaje mi się, że jest mi ładnie w większości kolorów, poza takimi, jak musztardowy, bardzo blade kolory z odcieniem beżowego lub szarawego (znikam), ciepłe beże i brązy, ciepłe pomarańcze. Inna sprawa, że też nie znoszę takich kolorów.
I też nie umiem powiedzieć, w którym kolorze mi świetnie, a w którym ładnie. Bo na przykład stwierdzę, że super wyglądam w nasyconej czerwieni, szmaragdzie, malinowym różu i jaskrawym różu, bo mi się podobają, a stwierdzę, że gorzej w koralowym różu, bo go nie lubię.
Dlatego spytałam o radę.
gniazdko jest offline Zgłoś do moderatora