Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wesele w dworku, palacyku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-23, 16:47   #22
ammz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Juliszka,
byliśmy w Ożańsku dziś jeszcze raz (po umówieniu się z właścicielami). Miejsce jest bajeczne!! Co prawda dalej trwają małe dokończenia tu i ówdzie, ale budynek i park prezentują się pięknie. Całość otoczona jest starym murem, za którym rozpościera się piekny park; są dwa stawy, mały plac zabaw dla dzieci. Jeśli tam pojedziesz, to nie przeraź się dojazdem, bo jest tragiczny. Niedaleko budują autostradę, jest masa wykopów i koparek. Ale już na miejscu, gdy tylko przekroczysz mury ....... poczujesz się, jak w innym świecie. Drzewa dokoła są bardzo stare i zamieszkane przez setki ptaków, co słychać na każdym kroku. Sale są gustownie urządzone, przejrzyste, jasne i dużo w nich miejsca. Właściciele oprowadzili nas po całym budynku i ze szczegółami odpowiedzieli na pytania. Miejsce robi wrażenie! Bardzo by mi zależało, gdybyś mogła zdać mi małą relację, jeśli rzeczywiście będziesz tam na weselu. Chodzi mi o wszystko: jakość i smak jedzenia, obsługę itd. Sama jestem kelnerką i zwracam uwage na każdy szczegół.
Właścicielka mówiła, że dopiero zaczynają się rozkręcać , a mi zależy na perfekcyjnym wykonaniu; zresztą, jak każdej pannie młodej. Z tego, co mówiła ta pani widać, że zna się na rzeczy, ale chodzi mi też o serwis, kelnerów i całą oprawę.
Jeśli nie masz nic przeciwko, odezwę się pod koniec sierpnia.
ammz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując