Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-08, 20:14   #173
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Witam Wizaz'inki
Pisałam przed chwilą ale chyba nie dodało mi posta więc przepraszam jeśli się powtórzę ale piszę jeszcze raz

Witam ja ostatnio po przeczytaniu grudniowego Avanti na nowo zainteresowałam się tematem tych laserów...w A. był opisywany silk'n i i-light...
Silk'n na ogólnie dobre opinie ale lampa wystarcza na 750 błyśnieć TYLKO...cena lampy 155,-
I-light'a na 1.500 cena lampy 89,- no i malutka powierzchnia naświetlania wiec pewnie przeba podzielić przez dwa żeby było obiektywnie
A NOWY Rio IPL 8000 ma również dobre recenzje...ludzie myla go z poprzednimi wersjami który ma same negaty i robi się zamęt;/
Jedna lampa wystarcza na ok. 40.000 błyśnieć!!!! a cena lampy wymiennej to ok. 450,- wiec dużo ale jak dobrze policzyć to tych lamp S'n na tyle błyśnięć potrzeba było by aż 53 lampy!!!(ok 8400,-) a i-light 23 (ok. 2400,-)(a myśle że wiecej przez mały obszar) wiec ceny wychodzą astronomiczne!!!!
Chyba zdecyduję się na Rio IPL8000. Tyle że ja nie mam jasnej karnacji ale za to ciemne włoski, więc jak miało by się to skończyć tylko wybarwieniem i zmiekczeniem włosów to i tak była bym happy....

i jeszcze jedno może ktoś się orientuje...IPL 8000 są dwa rodzaje jeden na "słuchawce" ma takie "dziurki" i pole na którym pokazuje moc jest białe a drugi nie ma tych "dziurek" na "słuchawce" (jest ona gładka) i pole z mocą jest zielone takie jak cały przód urządzenia...
Na stronie http://www.rio-ipl.com/ jest ten który opisałam jako pierwszy.
Czyli ten drugi to podróbka??? - po drugie jest dużo droższy...??? wtf?

Pozdrawiam i piszcie dokładnie jakiego modelu używacie...
Każda informacja na wagę złota
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując