Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-31, 11:48   #1796
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hej. Zbieram się do zakupu hybryd na własny użytek. Już mam wszystko powybierane tj. lampę, waciki , dodatki itp, ale nadal nie wiem czy zdecydować się na Neonail czy Semilac.
Podczytuję was od jakiegoś czasu i nic nie pomogło mi w podjęciu decyzji

Może mogłybyście pomóc? Chodzi mi głównie o trwałość i łatwość w zdejmowaniu oraz dobrym kryciu. Moje paznokcie są teraz w dobrym stanie ( 1-2 razy do roku po użyciu jakiś detergentów albo wraz z przesileniem jesiennym zaczynają się niemilosiernie rozdwajać, wtedy obcinam na krótko i po 1-2 miesiącach mija samo i stają się długie i twarde. Utrzymywanie się samego lakieru jest różne, jedne utrzymują się 1 dzień, inne 3 dni. Z seche vit utrzmywały mi się nawet tydzień bez odprysków).
Chciałabym móc już w końcu zrobić pierwsze hybrydy a ciągle się zastanawiam: ) Dlatego mam pytania:

1. Może któraś z was używa i Neonail i Semilac i potrafi wskazać wady i zalety, który jest lepszy , albo na początek co by było lepsze?
2. Co myślicie o bazie i topie Neonail w połączeniu z kolorami Semilac? Podczytałam, że Neonail łatwiej się ściąga.

Pozdrawiam
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując