Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 09:43   #423
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez asia135 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Mam pytanie ponieważ nie umiem sama stworzyć nowego watką zapytam tutaj. Czy jest jakiś inny sposób na powiększenie ust niż operacje? Proszę o ODP[emoji846]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ust się nie powiększa operacyjnie, idzie się do lekarza medycyny estetycznej ( nie kosmetyczki) i wstrzykuje się kwas hialuronowy ( nie botoks ) . Natomiast optycznie możesz usta powiększyć błyszczykami, błyszczykami - żelami z chili i innymi piekącymi przyprawami oraz nakładając w łuku kupidyna troszkę rozświetlacza

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Miska mam nadzieję że psinka szybko dojdzie do siebie




wiedziałam że Ci sie spodoba :d Miska i Korinka Wam też się spodoba zobaczycie

jakże moglabym o Tobie zapomnieć?? o rodzinie się nie zapomina tylko wczoraj nie miałam czasu usiąść przed kompem wieczorem
kupuj na zdrowie
ano spodobal, chwycę go sobie na bezcłówce
no masz szczęście, bo Twoje miejsce pod mostem wynajęłabym komu innemu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora