Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - długoDYSTANSTOWIEC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-21, 15:49   #13
88natalia
Rozeznanie
 
Avatar 88natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 565
Dot.: długoDYSTANSTOWIEC

Cytat:
Napisane przez Wiki19 Pokaż wiadomość
też zdarzyło mi się parę razy słyszeć takie lub podobne opinie, albo że np. jestem dumna, wyniosła, co to nie ja.. dlatego zdaję sobie sprawę że moge być tak odbierana przez innych, tylko że ja naprawdę taka nie jestem. Inni którzy mnie bliżej znają, twierdza zaś że jestem bardzo sympatyczna. Czuje sie strasznie zagubiona prawie jak nastolatka w czasie dojrzewania, z tym że ja już powinnam mieć ten okres za sobą.

co do drugiego, nie zadręczaj się przypuszczeniami, bo to nie pomoże. Przynajmniej facet okazał się fair, dobrze że powiedział Ci to niż miałabyś się dowiedzieć za jakiś czas że ma dziewczynę, przynajmniej się mniej zaangażowałaś.


Przynajmniej wiem, ze nie jestem sama i że są dziewczyny mające podobnie u których wszystko skończyło się happy endem.
Ale nie chce siedzieć z założonymi rękoma i czekać na księcia, bo jeśli będzie działo się tak jak teraz to nigdy się nie doczekam. W końcu robię się coraz starsza, coraz brzydsza i bardziej zgorzkniała
Kochana ja tez mam tak, że zadna z osob która mnie zna w zyciu by tak nie powiedziała a nawet nie pomyślała, co lepsze zauwazam ze faceci którzy nie działają na mnie tez by tak nie powiedzieli, bo najwidoczniej przy nich jestem bardziej otwarta...

a co do pana... to zadreczam sie fakt dlatego ze bardzoooo chciałam zeby wyszło. Ale ten delikwent nawet nie próbował żebym sie otworzyła, a ja na swój sposób bardzo się i tak przed nim przełamałam a tu tylko krytyka z drugiej strony... "brak inicjatywy i jak stwierdził dziwnie było... " szlag by trafil słysząc takie słowa... tym bardziej ze nigdy nie bylo okazji żeby pogadac otwarcie od poczatku do końca jak ja to wszystko widziałam. A serce niestety nie sługa
__________________
Where words fail music speaks...










09.04.2008 [*]...
88natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując