Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 21:16   #20
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Sporadycznie udzielam się na forum, ale postanowiłam napisać o biotebalu, bo jest on wart polecenia. I jeżeli komuś pomoże, to będę się tylko cieszyć.
Biotebal 5 mg biorę od początku grudnia i jestem zachwycona. To już moje 2 podejście. Pierwszy cykl trwał od maja do sierpnia (3 mies.). Poleciła mi go koleżanka na porost włosów, więc moim jedynym oczekiwaniem wtedy był miesięczny przyrost. Nie było spektakularnych efektów, ale włosy zrobiły się mocniejsze, mniej się przetłuszczały. Potem go odstawiłam.
W listopadzie zaczął się mój włosowy armagedon - leciały na potęgę, zatykały odpływ w wannie, non stop miałam je na ubraniach, po przeciągnięciu po nich dłonią kilkanaście zostawało mi w palcach. Myślałam, że to przesilenie jesienne. Czekałam, aż "samo" przejdzie i dbałam o włosy, jak zawsze (zapuszczam je od roku), czyli odżywki, maseczki itd. W grudniu sytuacja pogorszyła się - mycie było koszmarem, z tego względu, że wyciągałam kłęby włosów w wanny. Byłam przerażona, czułam, że czupryna się przerzedziła. Już zbierałam się, żeby iść do lekarza, ale przypomniałam sobie o biotebalu. Bez przekonania wróciłam do niego, no bo przecież porostu po nim nie było, takiego jak liczyłam... Ale może tym razem, przy wypadaniu pomoże. Po pierwszym opakowaniu nic się szczególnie nie zmieniło. W międzyczasie zrobiłam sobie morfologię i tarczycę - wyszło ok. Szukałam dalej sposobu i łykałam biotebal. Pierwszy efekt pojawił się po 6 tyg. łykania 1 tabletki dziennie. Byłam w szoku, gdy podczas mycia wypadło tylko kilka (!) włosów. I tak już zostało! Włosy przestały mi wypadać, nie mam ich na ubraniach, po przeciągnięciu dłonią nie zostaje ani jeden! Radocha nie z tej ziemi
Cały czas biorę tabletki, po 1 dziennie, o tej samej porze (wydaje mi się, że to ważne). Kończę 3 opakowanie i nie robię przerwy, bo się boję powrotu wcześniejszej gehenny. Myślę, że wiosną odstawię, jak będzie więcej witamin i minerałów w postaciach naturalnych.
Polecam każdemu, chociaż zdaję sobie sprawę, że przyczyny wypadania włosów mogą być różne (np. tarczyca) i nie wszystkim biotebal pomoże. Ale warto spróbować i pamiętac, że na efekt trzeba poczekać, ale jest on spektakularny
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując