Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje paskudne oczyska - pomóżcie w makijażu, proszę :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 19:46   #41
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: moje paskudne oczyska - pomóżcie w makijażu, proszę :(

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Sprawdź, bo też jestem ciekawa

Co do tego ciemnego cienia na górze, to nie chodzi mi o taki jednolity placek wymalowany od załamania powieki aż pod brwi. Raczej o takie jakby przedłużenie (w górę) ciemnego podkreślenia tegoż załamania, starannie roztarte i pod samym łukiem brwiowym niemal niewidoczne. Bo inaczej naprawdę wyglądałoby głupio.
No właśnie tak nie do końca wiedziałam co masz na myśli, ale przejrzałam fotki Agabil i zaznaczyłam na ciemniej samo załamanie powieki, po czym roztarłam.
Nie wiem czy to kwestia kolorów czy jaki grzyb, ale pasuje mi to przy kolorze... hm... takim ciemniejszym od skóry, czekolada mleczna mniej więcej. Wtedy owszem. Zrobiłam miszung brudny pomarańcz na powiekę ruchomą plus ta czekolada w załamaniu oraz opcja nr 2 - róż plus czekolada. Obie wersje na tak.

Inne ciemniejsze kolory w tym miejscu już nie. Albo je mam nie takie, albo za bardzo połyskują, nie wiem...

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kropeczko dawno mnie tu nie było z powodu kłopotów ale widzę ,że wątek rozwinął się w najlepsze
Moim zdaniem włosy masz bardzo ładne i czepianie się jego koloru jest zupełnie bezzasadne, dużo osób ma taki kolor lub nawet ciemniejszy i nie mają problemu z doborem makijażu to samo tyczy się ubioru, masz swój styl i mi się on bardzo podoba bynajmniej nie paradujesz w białych kozaczkach
Nie strasz mnie.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Urodę masz śliczną , jesteś naturalna i na to również trzeba zwrócić uwagę dobierając Ci makijaż, nie możesz przecież ''walnąć'' sobie dwóch smolistych krech i dokleić sobie do tego rzęs, wyglądałabyś wiadomo jak dlatego ja analizowałam to przy swoich wypowiedziach, Twój styl, charakter, to bardzo ważne
Trudno mi jest Tobie również radzić na odległość, najchętniej wzięłabym Cię na mój ''warsztat'' i potestowała różne kombinacje
Chętnie bym się takim testom poddała, oj chętnie.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj nabyłam śliczne paletki w Inglocie, myślę ,że powinnaś tam pojechać i już na miejscu potestować cienie do palet Freedom konsultując się z wizażystką
Macałam ostatnio przy okazji zlociku te nowe cienie. Paletka mi się po nocach śni. Naprawdę.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam i widziałam, bardzo spodobały mi się oprawki ,które zrobiła dla Ciebie w programie forumka, to naprawdę fajny pomysł
Myślę również ,że powinnaś zwrócić uwagę na ''wyrazistość''oczu, tzn ,że jasna kreska odpada pomimo wszystko, Twoje oko pobladnie i przez to się zmniejszy, a rzęsy stracą na gęstości, ciemna roztarta czy też nie kreska musi być!
Jasnego eyelinera nie mam, ale zrobiłam jasne cienkie kreski cieniami na mokro. Jednak U mnie góra nie może być jaśniejsza od dołu. Zwłaszcza z zewnątrz jasny pasek wygląda dziwnie.
Pasuje natomiast jasna kreska od wewnątrz, przy przyciemnieniu zewn. kącika. Ale i tak wydaje mi się, że lepsze jest rozjaśnienie od wewnątrz cieniem przy ciemnej kresce na zewnątrz.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłam swoją wypowiedzią, po prostu chciałam wyrazić swoje zdanie, kropka oceni czy jest dla niej cenne czy też nie
Testuję ile mogę. Moje oczy mają dość.

Dziękuję za pomoc i sugestie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując