Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-26, 20:30   #270
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki znalazłam dość bogatą ofertę kosmetyków Lily Lolo na stronce http://www.reya.pl/lily-lolo-m-16.html i to w całkiem przyzwoitych cenach. Czy któraś z Was robiła już zakupy w tym sklepie internetowym? Kusi mnie zamówienie cienia niedostępnego na angielskiej stronie producenta (Sandy Shore), ale trochę boje się zaryzykować w tym sklepie...
wysyłka do Polski z tego sklepu wynosi 20 zł (sklep zarejestrowany jest nie w Polsce, a w Anglii)
Nie widzę również w regulaminie żadnej informacji o tym, czy przesyłka jest rejestrowana, czy też nie (jedynie informację o tym, że zakupy powyżej 250 zł są wysyłane za darmo przesyłką ubezpieczoną, rejestrowaną).

A próbowałaś zapytać któregoś z polskich dystrybutorów Lily o możliwość sprowadzenia tego cienia (cenowo wyszłoby to jeszcze taniej) ? Gdyby okazało się, że polski dystrybutor nie ma do niego dostępu, wtedy bym pewnie zaryzykowała, jeżeli bardzo mi zależało na tym konkretnym produkcie. Choć najpierw zapytałabym o rodzaj przesyłki tej za 20 zł (niestety, przykład iHerba pokazuje, że bardzo wiele paczek nierejestrowanych nawet w obrębie Europy nigdy nie dociera do adresata )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując