Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-13, 14:25   #1729
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Zwrot z Zalando już do nich dotarł - ciekawa jestem ile poczekam na zwrot pieniędzy
Ciekawi mnie czy ten rabat 40 zł podzielą Ci na te produkty, co zamówiłaś czy oddadzą kwotę całą za zwrot. Daj proszę znać, co i jak


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Chyba wspominałam wam kiedyś że mój narzeczony bardzo lubi wygłupiać sie w drogeriach i perfumeriach. Wczoraj będąc z jednej z Wrocławskich galerii postanowił zrobić mi niespodziankę i kupić mi w S. coś z rzeczy o których mówiłam. Powiedział że podszedł do jednej z Pań i ładnie poprosił o Make Up For Ever Aqua Brow w kolorze 10. Pani trochę zdziwiona widząc faceta (no ale w końcu kobieta mogła go wysłać) powędrowała do szafy MUFA, wyjęła dziesiątkę w kartoniku i podała mojemu lubemu na co on wypalił:

"A ten żel jest w chłodnym odcieniu czy taki bardziej neutralny?"

Nieco bardziej zdziwiona odrzekła że neutralny w kierunku do chłodnego. No to decyzja podjęta - przy kasie podał numer karty, Pani pyta o próbki na co dobrze osłuchany P. (ostatnio bez przerwy gadam o makijażach ślubnych):

"To może odlewkę jakiegoś jasnego podkładu z żółtym podtonem, taki żeby dobrze się fotografował, nie musi być bardzo kryjący"

Pani nalała mu próbkę MUFA Ultra HD a P. zadowolony że udało mu się poskładać to co usłyszał w logiczną całość na odchodne skomplementował jeszcze jej idealnie narysowane kreski.

Żałuję że tego nie widziałam
Ja zawsze w początkowych dniach wyprzedaży gdzie wszystkie ciuchy leżą na kupkach i są pościskane z wieszakami robię ten myk i wysyłam pana zawsze panie mu szukają, sprawdzają w systemie, na magazynie, no pełna obsługa zawsze też znajdują i jeszcze mu wybierają rzecz np. najlepiej wyglądającą z dostępnych same z siebie zawsze on jest zdziwiony jak mu mówię, że ja to bym musiała sama szukać on myśli, że to normalne


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za pomoc
nawet jeśli to podróbka to bardzo dobra bo używam go codziennie od 5 lat albo nawet więcej, piore tak samo i wygląda idealnie
Jak służy dobrze to nie ma się co martwić


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie obojętne, czy paletka, czy poejdyńcze - jesli przypadna mi do gustu to jest

Miałam dawni temu Ligta, ale jak bylam jeszcze ciemniejsza, obecnie nie ma koloru dla mnie dobrego to raz, dwa jednak klasyk mi bardziej w tej chwili odpowiada.

Urzekł nawilzeniem, taflą i optycznym powiekszeniem ust, bo koloru prawie nie ma widać, ten co wybrałam - ja nie lubie kolorowych błyszczyków, tylko takie transparentne
Ale używasz wszystkich z paletki cieni?

Ja zimą używam 0,5 on dla Ciebie też za ciemny? chociaż wolę 1, bo jak kiedyś Jamesik pisała jaśniejszy mniej mi kryje

Ooo to ciekawe ale akurat mam fazę na pomadki, jak mi minie to się nim zainteresuje. A on jest klejący?



Dziewczynki testujecie pomadki, błyszczyki w sklepie? np. biorąc swój pędzelek? chcę sobie kupić 1 może 2 pomadki z MACa, ale na mojej dłoni efekt nie jest adekwatny do ust i tak myślę czy by nie potestować jakoś na ustach, ale się brzydzę




W weekendzie zniżek 1-3 kwietnia Sephora bierze udział nie wiem co się dzieje z tą Sephorą wprawdzie tylko na jakieś tam pilingi i demakijaż, no, ale... za to D. nic
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora