Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 17:51   #1497
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Cholera, to zbyt skomplikowane może Jasna Wiosna? jak z bielą i czernią? i ten turkusowy to taki cieeeemny... u mnie (Bright Spring) lepiej sprawdza się taki jasniejszy, jak w załączniku, zawsze myslałam ,że to wlaśnie jest turkusowy
Taki ciemny turkus też jest w paletce, to jest kolor "teal"
Cytat:
Napisane przez neeta_ Pokaż wiadomość
Powiem tylko, że podczas analizy z użyciem chust u kolorystki usłyszałam kilka razy karcące: "proszę się nie koncentrować na oczach czy ustach, tylko patrzeć na skórę" - duży nacisk w ogóle kładła na to, żebym sama obserwowała, co się dzieje z moją cerą przy różnych odcieniach kolorów. Zielenie, które, jak mi się wydawało, podkreślały jakieś tony w moich tęczówkach ogólnie robiły masakrę, bo uwydatniały sińce pod oczami i "rozmywały" twarz. Moje zielenie [i inne kolory też] koniecznie muszą mieć żółtą nutę.
Jeśli którąś z Was to interesuje, to mam tu uciułany zbiór informacji i odcieni dla Warm Spring: http://www.pinterest.com/bazylja/col...rmtrue-spring/ .
No to chyba nigdy się nie sklasyfikuję bo mi sie wydaje, że żaden kolor nie ma wpływu na moją skórę, jakoś nie umiem tego zaobserwować Patrzę raczej na ogólny wygląda.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora