Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Padłaś?Powstań!Popraw koronę i zasuwaj! Czyli II cz. "Postaw na siebie!"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 10:16   #3954
gianna
Wtajemniczenie
 
Avatar gianna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 268
Dot.: Padłaś?Powstań!Popraw koronę i zasuwaj! Czyli II cz. "Postaw na siebie!"

Hej

Ale zimno dziś Gdzie ta wiosna?

Madziulek jak miło Cię znowu widzieć tutaj I ten Twój optymizm bijący z postów Zdrowiej Maleńka Dobrze, że tata juz lepiej - niech dba o siebie, bo to nie przelewki.
Fajnie, że znalazłaś pracę w której czujesz się dobrze

Szkrabus jak synek?

Gorzałka a może ta nadwyżka wagi to taka reakcja organizmu na nowy lek i jak tylko się do niego przyzwyczaisz, waga wróci do normy. Życzę Ci, żeby tak było

A co do podskubywania małych porcji zdrowego jedzenia. Radzę znaleźć zdrowe produkty, które lubicie i jeść pełnowartościowe posiłki, a np. do warzyw przekonywać się stopniowo. W przeciwnym razie szybko wraca się do wcześniejszych nawyków. Teraz tyle jest przepisów/blogów dotyczących fit posiłków, że na pewno znajdziecie coś co wam zasmakuje.

Wyprawiłam dzieci z dziadkami na gimnastykę i jadę połazić po CH. Szkoda tylko, że częściowo zmusiła mnie do tego wizyta teściów, których nie mam zamiaru oglądać No i szkoda, że przed wypłatą, bo nie mam za dużo funduszy, żeby poszaleć

Miłego dnia
__________________

gianna jest offline Zgłoś do moderatora