Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietypowe wesele w stylu punk ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 08:19   #16
_angelka_
Raczkowanie
 
Avatar _angelka_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 225
Dot.: Nietypowe wesele w stylu punk ;-)

Dziękuję kochane za wszystkie cenne rady ... Nie spodziewałam się, że wywołam takie ożywienie na forum Chętnie zabrałabym Was wszystkie, byłaby to świetna okazja na poznanie się "na żywo" i niezłą zabawę, ale sama jestem tylko osobą towarzyszącą, także raczej nie wypada ... Wesele jest za 2 tygodnie, także nie zostało mi dużo czasu na skompletowanie stroju - a relacje zdam na pewno

Odnośnie sukienki: wcześniej chyba trochę źle sprecyzowałam ... nie chodzi mi o sukienkę z prawdziwej skóry, niestety, w tym momencie na taką raczej mnie nie stać. Miałam na myśli po prostu to, żeby nie wyglądała tandetnie, bardzo błyszcząco, lateksowo ... No nic, będę szukać, a jak Wy coś wygrzebiecie - wrzucać !

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
zawsze buty mozna zmienic prawda ?
tez jestem za skórzaną sukienką, do tego bransoletki z ćwiekami, czarne szpilki i do tego łagodna fryzura

zabierz mnie ze soba !!
Łagodna fryzura - jakiś pomysł ??

Też myślałam o zmianie butów - na początku szpilki, później martensy

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulap94 Pokaż wiadomość
a może coś w stylu glam rock zwiewna sukienka połączona z ramoneską i ciężkimi butami.
Pomysł też ciekawy, tylko zastanawiam się, czy wypada od początku wpaść w ciężkich butach ... ?
_angelka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując