Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-02, 17:58   #4505
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Użyłam i płynu do demakijazu i peelingu i powiem jedno - idę na dniach do drogerii szukac peelingu i wezmę drugi płyn do oczu na zapas- oba produkty rewelka dla mnie Płyn jest tłusty, ale nie pdoraznia, nie powoduje pieczenia, łzawienia, a wystarczy potrzymać wacik, odcisnac od góry i dołu i fertig! Rzęsy bez tuszu.- wsio zmyte. Peeling uzyłam jako mechaniczny (bo mozna jeszcze uzyc go jako enzymatyczny i jako maske) i konkretny zdzierak to jest, wiec pewno nie dla kazdego, ale jaka buzia gładka i oczyszczona! A zapach obłedny, jak na taki produkt (chociaz to pewno kwestia gustu)
Koniecznie musze dorwac toniki
O tym płynie do oczu nie słyszałam. Na razie mam w zapasie miniatury dwufazówek z clinique i clarins, ale z chęcią temu się przyjrzę

Kusi mnie ten peeling, choć nie mogę mieć tak wielkiego zdzieraka - mam wrażliwą skórę ale skoro da się użyć go jako enzymatyczny Dziś wieczorem użyję Norela, zobaczę
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora