Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-14, 11:05   #3545
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
błyszczyk Cattier jest świetny, daje delikatny bladoróżowy połysk, ładnie pachnie, niczym nie ustępuje przereklamowanym chemicznym Lorealom. Zoya lakier niestety kiepski, zostawia smugi i nie jest trwały. Lepszy Inglot.
Ooo dziękuję Ci bardzo za opinię Błyszczyk mnie kusi okropnie Ingloty są teraz po 20 zł podobno, strasznie dużo!
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Co do kwasu, skoro tonik migdałowy 5% ma sens chyba się na niego zdecyduję. Peelingu raczej nie będę robiła. To nie na moje nerwy i moją wrażliwą skórę. Trochę zdążyła się pogorszyć. Zwaliłam to na odstawienie pigułki. To napewno ma wpływ, ale dzisiaj rano przeżyłam olśnienie. Przecież codziennie piję ziółka Pukka Cleance na zmianę z Detox. Skóra i ciało się przecież oczyszczają. Ale ze mnie gapa, że o tym nie pomyślałam
Margo, a jakie masz herbatki Pukka i czy mogłabyś opisać jak smakują? Ja mam clippersa dwie herbatki, bardzo mi smakują, ale pukka też mnie kusi!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora