Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robić w mieście?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-15, 09:20   #8
Epoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 17
Re: Co robić w mieście? do Epoki

wejście kosztuje 18zł, ulgowy 10zł (zdaje się, że dzieci do lat 3 wchodzą za darmo), koszt wynajmu całej jaskini (miejsce dla kilkunastu osób) to 150zł ale z tego co wiem, istnieje możliwość negocjacji ceny -przynajmniej dla stałych klientów... karnet też można wykupić ale temat karnetu mnie nie interesował więc zakodowałam tylko, że można... seanse odbywają się co godzinę, trwają ok 45 min (te kilkanaście minut jest na wietrzenie, posprzątanie filiżanek itp.); wchodzi się boso lub w białych (!) skarpetkach; uwaga! nie na wszystkie seanse można wprowadzić dzieci - nie wszyscy lubią szczebiot dzieciaków i ich ciekawską wszechobecność; przychodząc tam się zrelaksować, pragną spokoju... żeby dogodzić wszystkim, są organizowane seanse z dziećmi (wyznaczone godziny) i takie bez... mojego tatę bardzo zainteresowała oferta masażu kręgosłupa... i to by było na tyle mojej wiedzy na temat tego miejsca - reszty możesz dowiedzieć sie sama pod tel. 321 64 80, codziennie w godz. 10-21 (Kabacki Dukt 18)

Epoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując