Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 20:13   #1811
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja to się do tych całych Japan zraziłam że się tak wtrącić pozwolę nie dość że kilka razy na zamówione ciuszki czekałam ponad miesiąc czasu to jakościowo są liche - takie słabiuteńkie cieniutkie (przynajmniej z tych co zamawiałam) nie spodobało mi się to że bluza i futerko jakie zamawiałam wyglądały na zdjęciach na bardzo puchate i solidne - okazało się że to trochę bubel. Cóż z tego że ładne jak cienizna i podszewka z jakiegoś ortalionu kolejna sprawa i mój niewątpliwie ostatni zakup od japan okazał się totalną porażką ponieważ po miesiącu czekania na płaszczyk okazało się że do mnie nie dotrze bo sprzedawca w ostatnich dniach zebrał setki negatywów i zawiesili mu konto - zrobił na kasę mnóstwo ludzi. Po zgłoszeniu skargi do all dostałam odpowiedź że ostrzegą w moim imieniu sprzedawcę o zwrot pieniędzy ale jeżeli nie dostaną odpowiedzi to mam sobie iść z tym na policję no bez jaj gdzie ta ochrona do 10.000 zł o której się tak rozpisują?! płaciłam przez PayU aukcja wygasła zero danych darowałam sobie gdzie ja będę po policji biegać o sto złotych - pomogą mi? Taa...
dlatego mi jakoś ciężko przekonać się do tych ciuszków

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Padam na cycki.

Zmęczona strasznie jestem ostatnio po zajeciach na uczelni i nie mam siły.

Lady super spódniczki

Widziałam coś o clipach pisałyście, tez bym sobie sprawiła ale zbyt nierówny kolor chyba mam na to jeszcze...

Powiem jeszcze po cichutku że wszystko zaczyna mi sie układac


Ide sobie zagrac i spać chyba bo padne
uczelnia złodziej czasu i energii

dziękuję

o clipy po co Ci masz swoje długie i gęste ale wiem chyba o co chodzi człowiek zachłanny chciałby jeszcze więcej
ja tak bardzo przyzwyczaiłam się do mega gęstych kłaczków i jeszcze czasami co nieco dopinam

fajnie, że układa się

ja dzisiaj posiedzę pół nocy w papierkach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora