Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 17:55   #163
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość
Dokładnie - większość ekokosmetyków certyfikowanych jest w ok. 96-99 % składników pochodzenia naturalnego, ale nawet te 2-3% innych składników, które zawierają to ścisle określone składniki, nie te same co w kosmetykach chemicznych. A jakie znacie marki kosmetyków naturalnych w 100%? Wiem, że na pewno Balm Balm taki jest a znacie jeszcze jakieś inne marki?
To może jednak warto zainwestować w ich krem, hm... Zastanowię się jeszcze.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak dotąd nie mialam do czynienia z wieloma markami. Poznalam jednak kilka firm z opisów i są to: Logona, Lavera, AnneMarie Borlind, Omnia Botanica, Weleda, Madara, MuLondon, Organix, Organique, Put & Rub, Melaleuca, Purely Skin Care, Eco Cosmetics, Urtekram, Sanoflore, Aubrey Organics, Sabon, Joopa, Natur Aroma, Savon Du Midi, Alep, Aesop, Sylveco i tyle mi narazie przyszlo do glowy.
Poznalam też inne marki, które produkują moze nie ekologiczne kosmetyki, ale nie przeladowane szkodliwą chemią i są to m.in. Lush, Rossmann Babydream, Hipp, niektóre serie The Body Shop, Bielenda ( maski algowe), Jericho, BU, Burt's Bees, Kej ( olejki eteryczne).
Kilka firm wypróbowalam i jestem zadowolona, ale nie mam za dużego doświadczenia. O ile z Rosmannem, maskami algowymi i olejkami eterycznymi mam dluższy staż, to markami stricte ekologicznymi zaintersowalam sie dopiero 2 miesiace temu.



Jej przepraszam, źle zinterpretowalam Twoje pytanie. Jeśli chodzi o 100% ekologiczne marki, to na pewno taka marką jest Purely Skin Care.
I to jest trochę? To już bardzo, bardzo dużo.

Poza tym mam do ciebie pytanie. Przejrzałam twoje recenzje na temat kosmetyków tutaj na wizażu, ale masz tych ocen od groma. Podejrzewam, że niektóre, a może i większość kosmetyków oceniłaś jeszcze przez poznaniem ekologicznych. Mam rozumieć naturalnie, że dzisiaj byś ich już tak dobrze nie oceniła, prawda?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-01-19 o 17:56
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując