Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018 cz.7
Wątek: PM 2018 cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-13, 22:26   #3637
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
No ja tez wlasnie myslalam o czwartku, tyle tylko, ze obawiam sie ze jak zarezerwuje bilety to wyjdzie million spraw dlaczego powinnam wczesniej w PL byc. Z drugiej strony szkoda mi brac urlop przed jak wolalabym wykorzystac po. A u nas jest swieto panstwowe w czwartek I piatek przed naszym slubem wiec wogole nie musialabym brac urlopu przed. Z drugiej strony zupelnie nic mi nie przychodzi do glowy co mialabym zalatwiac na pare dni przed. Jakies pomysly? Bo ja jak zwykle obudze sie w ostatniej chwili.

Mam takie jeszcze glupie pytanie dziewczyny w sprawie zakupu sukienki slubnej. Ile przymiarek/poprawek potrzeba zanim sukienka jest gotowa? Kolezanki w pracy mowily mi ze nawet 3-5. Ja zamierzam kupic sukienke w grudniu jak bede w PL ale pozniej problem z poprawkami jako ze nie ma mnie na miejscu. Ile razy musialabym przyleciec na takie poprawki? Bo jak 3-5 to jednak chyba bardziej mi sie by oplacalo kupic sukienke tutaj, mimo ze sa 2 razy drozsze, ale jak policzyc sobie np takie 3-4 loty to w sumie wyszloby na to samo. Pomozcie bo ja jestem zielona w tej kwestii.
Wydaje mi się, że taka ilość przymiarek to lekka przesada,1-2 raczej są standardem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując