Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - My Style Diary po polsku IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 16:16   #72
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: My Style Diary po polsku IV

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Jak nie podobają mi się emu, tak u Ciebie wyglądają super, nie widziałam, żeby u kogoś ładniej się prezentowały .



Mój wprawiony w boju, bo ma siostrę .



Oj miło mi bardzo . Polecam zakup karmelowej torby, bo sama w sobie jest efektowna, nie trzeba kombinować z innymi dodatkami.



Dziękuję kochana. Jak to wizaż poprawia nastrój, a dzisiaj podobno wisi kiepski w powietrzu przez ciśnienie.

Super_karo, to ta sama . Zdjęcia pokoju zamieszczam, w sumie zmieniam tu coś cały czas. Są różne, bo z kiedyś i obecnie .
Torba kosztowała 199 zł i był tylko taki kolor
super pokój jakbym miała własny też bym sama sobie urządziła diabeł tkwi w szczegółach a u ciebie jest super i nawet białe ściany fajnie się komponują bo zwracają uwagę na resztę a i osiedle wydaje się baaardzo przyjemne sądząc po widoku z okna

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
facilmente_irritabile - masz ode mnie wielkiego buziaka miło mi, że tak myślisz

dzisiaj jestem na czarno bo rano nie chciało mi się kombinować, a czarny to taki bezpieczny kolor na zdjeciu mam golf i sukienkę na ramiączkach której niestety nie widać, bo robię bardzo niewyraźne zdjecia...
szkoda że to nie jedna sukienka bo bym się pytała skąd masz sukienkę z golfem ale wszystko fajnie się komponuje
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora