Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 23:07   #3312
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam na myśli tylko serię Aox całą, poza tonikiem, który wg mniema bardzo dobry skład do każdej cery.

Co do reszty, to nie wpatrywałam się w składy wnikliwie. Na wszelkie skórne problemy polecam stosować kosmetyki o krótkich, delikatnie pachnących składach. Raczej są to posiadacze skóry wrażliwej. Na każdą nowość skóra wrażliwa reaguje 2 razy mocniej. Przyczyny jednak są różne, a może za często nakładałaś i skóra się przekarmiła, ciężko powiedzieć.
Mam tylko próbaska masła i kładłam do tej pory mało i z rzadka - raptem 3 razy. Mam od zawsze problem z dobraniem balsamu do ciała, który by mi nie robił kuku na ramionach. Twarz się trzyma, choć też cierpię na zaskórniki, ale ramiona reagują natychmiast i nie mogę dojść, co im szkodzi, co nie. Szukam cały czas i eksperymentuję z lepszym lub gorszym skutkiem. Najbardziej chyba służył mi mało organiczny SVR XeralineFluide z mocznikiem
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora