Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 11:58   #488
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej, moze ktoras z Was mi pomoze. Otoz od 3 tygodni mam pokrzywke - wyskakuja mi bable i znikaja po kilku godzinach i znow potem gdzies indziej wyskakuja. Do ginekologa ide w poniedzialek. Bylam w piatek u dermatologa- to mnie uspokoila, ze to pokrzywka, ze moze to byc nawet dzialanie na hormony, ze i tak w ciazy tego nie mozna leczyc (chyba ze jest wyzsza koniecznosc).Ale powiedziala ze u mnie nawet nie ma takiej potrzeby. Powiedziala zeby skonsultowac na wziycie u ginekologa. A mi te objawy coraz gorsza forme przybieraja - coraz wiecej tych babli pojawia mi sie wieczorami( rano juz nic nie ma, wiec nawet nie bardzo co jest lekarzowi pokazac) i wczoraj mi strasznie spuchly usta. Dzis w sptece kupilam sobie wapno.
Co myslicie? Czy czekac do poniedzialku czy jeszcze jutro sie wybrac do gina???W zasadzie juz mi sie to ciagnie i jak biore wapno to pomaga.... Nie wiem - prosze poradzcie mi cos.

Ps. na poniedzialkowej wizycie mi zalezy, bo jestem umowiona na podwojna wizyte - na USG i doktor ma potwierdzic ciaze, zalozyc karte ciazy itp... Wiec i tak musze sie pojawic w poniedzialek.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora