Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olej arganowy
Wątek: Olej arganowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-14, 16:55   #319
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez milenzag Pokaż wiadomość
Chciałam podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat oleju. Na początku sama wpadłam w kiedy dowiedziałam się o wspaniałym oleju arganowym, tym bardziej, że jestem miłośniczką balsamów, olejków i innych mazi szczególnie w sezonie letnim. Niestety w sezonie letnim każdy balsam czy olej działa na mnie cudownie i jestem zachwycona niemal każdym produktem w zimie moja skóra jest kapryśna i nie pasuje jej nic. Międyz innymi dlatego tez zacwycił mnie olej - myslalam ze poradzi sobie z moja sucha i czerwona w zimie skórą. Dostałam 2 butelki oleju prosto z Maroko i jedną (8 razy droższa o 8 razy mniejszej pojemności ) ze sklepu w Polsce. Niby wszystko fajnie na oczatku smarowalam twarz na noc rano było ok byłam zachwycona ale po jakimś czasie stwerdzilam ze to chyba bardziej moja podswiadomosc i pozytywne nastawienie podkrecane zachwytami nad olejem wszystkich dookoła niz rzeczywiste efekty. Z przykrością przyznać muszę, że mimo tego, że używając oleju czułam się taka naturalna i cieszylam sie ze nie faszeruje mojej skory sztucznymi chemikaliami to efekty były przeciętne. W sumie poprawa stanu mojej skory nastpaila odkad przyszło lato - czyli jak zwykle. Dziewczyny czy rzeczywiscie widzicie super efekty oleju? może źle go stosuje?
Czym droższy olejek arganowy to nie znaczy że lepszy, trzeba zwracać uwagę na skład. Ja miałam strasznie suchą cerę i po stosowaniu olejku arganowego widziałam pozytywne efekty.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 01:56 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując