Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stała kreska na górnej powiece.(makijaż pernmentny). porządnie,bezpicznie w KRakowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-04, 17:50   #3
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: stała kreska na górnej powiece.(makijaż pernmentny). porządnie,bezpicznie w KRakowie

Mam zrobioną czarną kreskę na powiekach. Pierwsze dni po zabiegu są straszne Znaczy się,oczy wyglądają strasznie,tak wstyd wyjsc z domu. Zabieg jest w sumie bezpieczny,jesli osoba go wykonująca się na tym zna. Ja miałam szczęscie i trafiłam na super pani
Kreska jest juz 3 lata, ale mimo 3 poprawek, nie jest czarna, a raczej szara.Czarna była dopuki krostki z farbą nie zeszły z oczu.
Radze zastanowić się nad wydaniem pieniążkow na taki zabieg.
Płaciłam wtedy 200zł z jedna poprawką wliczoną w te kwotę.
Teraz.. nie wiem ile to kosztuje, wole jednak dobry Liner z henną Szkoda mi kasy na takie zabawy, poniewaz efekt jest moim zdaniem slaby.
Ladnie zaś tym sposobem wykonane wyglądają brwi
Nie wiem czy coś się zmieniło w w rodzajach stosowanych farb, moze są lepsze.

Na przestroge - poszukaj sobie zdjęc kobiet, ktorymi taki permanentny nie wyszedl tak jak mial, badz dostaly uczulenia.
Glownym problemem są farby. Unikać musisz swiatla slonecznego i slorarium inaczej stanie Ci się tak jak na tej fotce dla przykładu.
Natrafiłam w necie na zdjęcia , na których widać przebarwienia w samej farbie z racji uczulenia - czerwona farba na ustach zrobiła się czarno - zielona

Ja robilam tutaj http://www.orchidea-czerny.pl/, kawalek od Krakowa, ale warto bo pewnie , czysto, sterylnie i ogolnie super panie W sumie taka "dziara" to "pamiątka" na kilka lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 034a1001.jpg (6,0 KB, 117 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując