Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-23, 19:35   #237
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Moje Drogie...nie tak dawno zauważyłam w Rossmanie kremy, które do tej pory jakoś mi umykały, a mianowicie krem na noc, krem na dzień i krem pod oczy marki Ava. Z tego co wyczytałam, jest to polska firma produkująca ekokosmetyki; posiada także odpowiedni, wartościowy certyfikat (tylko nie pamiętam, jaki dokładnie). Ostatnio w internecie bojawił się też balsam (coś około 40zł), ale w Rossmanie pewnie go nie będzie. W każdym razie chciałam Was o tych kremach poinformować i zapytać się, czy ktoś może używał. Czytałam skład kremu dzienne i jest zachwycający, jak na kosmetyk na półce w drogerii bardzo dużo oliwek, więc pewnie będzie natłuszczał. Oczywiście bez barwników i konserwantów. Polecam się im przyjrzeć
Używałam kremu po oczy Avy, a innych, nieekologicznych kosmetyków Avy tez używałam namiętnie w okresie przednaturalkowym. To bardzo dobra, mała, polska firma. Z jej perełek doskonale wspominam serum pod oczy z serii "Zatrzymać czas" - naprawdę działał świetnie. Krem Ecolinea nie był rewelacyjny, ale miły bardzo, nawilżał przyzwoicie, w sam raz na dzień - na noc lubię tłustsze mazidła podoczne. Może go jeszcze kiedyś kupię.
Aha, o ile wiem, kosmetyki Ecolinea nie mają certyfikatu, ale mają naturalny skład za bardzo dobrą cenę. Certyfikat kosztuje, niestety...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując