Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-04, 14:53   #69
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale, ale coś tu nie gra. Oni mają sensibio H20 (250ml) za 16 zł?????
To niemożliwe!!!
Czy z twoją paczką wszystko było ok? Znaczy produkty w porządku?
Ja za ten płyn najtaniej zapłaciłam 31 zł i byłam szczęśliwa że tak tanio, co jest?

To dziwne na drugiej stronie ten płyn jest po 29 z groszami. Oj
Z paczką wszystko było ok, chciaż też miałam trochę stracha po przelaniu im moich 130 ciężko zarobionych złotych, bo kontakt mailowy z nimi średni, bym powiedziała. Ponieważ opisy niektórych kosmetyków są trochę enigmatyczne (delikatnie mówiąc) chciałam się dowiedzieć, czy Avene mleczko SPF 50+ jest tym, którego szukam. Nie odpowiedzieli, a ja jednak postanowiłam zaryzykować i złożyć zamówienie w ciemno. Co do dziwnych cen, to wydaje mi się, że mają trochę bałagan na stronie. Otóż, przeglądałam kosmetyki do ciała Norela i wychodziło na to, że 300 ml balsamu wyszczuplającego kosztuje mniej niż 100 ml. Może im "cóś" w rubrykach przeskoczyło i dlatego tak dziwnie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zamówiłam LRP DP 60 i wspomniane mleczko Avene oraz odżywkę do włosów Wax. Dostałam gratis napój na wzmocnienie stawów, 15 ml próbki emulsji natłuszczającej do ciała LRP i 10*5 ml płynu do demakijażuoczu LRP. Nie namawiam do zakupów i nie odradzam, każdy musi sam zdecydować.
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując