Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:57   #3774
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Rany, próbowałam się Wam tu wstrzelić w rozmowę już kilka razy i za każdym razem coś przeszkadzało Po czasie uznaję, że może to i dobrze, bo niektóre moje txt mogłyby zostać źle odebrane

Kamilko

Agusiu nie chcę znów wchodzić ludziom z butami w życie, więc ograniczę się tylko do jednej propozycji- a może by tak z przyjaciółką/TŻtem porozmawiać w ramach terapii?? Czasem lepiej z kimś bliskim, kto nas lepiej zna (ale postara się być obiektywny). Poza tym spróbuj poszukać przychodni, które mają umowy z NFZ. Długo się zwykle czeka, ale oni też mają specjalistów, więc warto spróbować Skype'a Ci nie proponuję, mam tendencję do zrażania do siebie i denerwowania ludzi via Skype, z naszej rozmowy wyszła byś pewnie zdołowana Taka wredna czarownica ze mnie Ale na gg jak najbardziej zapraszam Nie martw się, powolutku i wszystko się ułoży
Rozmowy z nikim z bliskich nic nie dają, każdy bagatelizuje sprawę, bo skoro wszyscy sobie jakoś z takimi problemami radzą to ja też powinnam sobie radzić
W ramach NFZ-tu raz byłam, czekałam na wizytę półtora miesiąca a następną zaproponowano mi za kolejny miesiąc Poza tym lekarz był beznadziejny niemiły, antypatyczny i gburowaty


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
z luźną czy napiętą skórką?
Zboczuch
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora