Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-05, 14:51   #127
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Z dostawaniem się do oczu też mam problemy. Więc oczu nie smaruję, tylko grubo krem pod oczy nakładam. Może jak zamówię wreszcie filtr z Evy, to okaże się, że da się go pod oczy nałożyć.
A i mój Vichy Capital Soleil nie bieli ani trochę. Na początku jest się białym strasznie, ale jak się wchłonie, to już nie. Za to ma alkohol i czuję go skórą, nosem i oczami Dlatego już nie kupię więcej.
Ja mam Vichy dla dzieciaków, niestety "tylko" SPF 30 (chociaż dla moich znajomych to już sun block). W sumie nie widziałam składu, ale nie wiem czy by dzieciaczki traktowali alkoholem... bo jak to tak od małego?!
W każdym razie ładnie się wchłania, nie zostawia białej warstwy, nie robi mi się od niego wysyp ani na twarzy, ani na plecach, ani na dekoldzie (to już sukces...) i przyjemnie pachnie. Chroni przyzwoicie, chociaż gdyby istniał w wersji SPF 50+ to się nie obrażę No i nie wiem jak z jego fotostabilnością i jak działa na niego makijaż
Ostatnio wypatrzyłam jakiś fluid na twarz 50+ nie pamiętam czy LRP czy jakaś inna apteczna firma, ale chyba zacznę zbierać info na jego temat...

Ja to w ogóle mam manię filtrowania okolic oczu i... wierzchu dłoni. Wystawienie wyżej wymienionych partii na słońce bez zafiltrowania to dla mnie największe ZUO
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora