Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zima Kwasy A Co Latem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-08, 21:52   #231
K@cha
Przyczajenie
 
Avatar K@cha
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Wiem, o które kosmetyki chodziło L_V, czytałam już też, że kremy np firmy Avene i innych, do których podałaś linki, mają stabilne filtry. Tak sobie tylko zaczełam analizować skład, nad podstawie tabelki filtrów z artykułu umieszczonego na biochemii. Może coś źle zrozumiałam, może jeszcze za mało wiem, ale z tego co tam jest napisane wynika, że takie połączenie daje układ fotostabilnych filtrów. Nie twierdze uparcie, że tak jest, nie musze koniecznie używać tego kremu, nie o to chodzi.

Basia39 pisze, że iwostin nie ma fotostabilnych filtrów,
dwie inne wizażanki piszą, że tylko iwostin solecrin mają fotostabilne filtry.
Zastanawiam się tylko, czy to takie uogólnienie dla wszystkich kremow tej firmy (z wyjątkiem oczywiście linii solecrin), czy jest takie przekonanie bo nie zostały kiedyś zaliczone do kosmetyków posiadający fotostabilne filtry i tak zostało i każdy tak powtarza, bo tak ktoś kiedyś napisał,czy poprostu piszecie tak (nie mam oczywiście pretensji, żeby nie było to odeebrane jako atak z mojej strony) po przeanalizowaniu konkretnego składu. Pewnie troche zagmatwałam, jeśli ktoś zrozumie o co mi chodzi, dobrze

Jeszcze raz zaznaczam, że nie mam do nikogo pretensji i nie upieram się przy niczym, tylko jestem ciekawa, szkoda mi odstawiać tego kremiku, z drugiej strony nie chce zaszkodzić swojej cerze.

Wszystkim dziewczynom dziekuje za odpowiedzi
K@cha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując